Yönlendirme Reklam & iletisim

0 531 691 74 50

İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı Viktoriya ile Tanışın

İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı Viktoriya ile Tanışın - Resim 1İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı Viktoriya ile Tanışın - Resim 2İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı Viktoriya ile Tanışın - Resim 3İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı Viktoriya ile Tanışın - Resim 4

İlan Detayları

  • Listelenmiş: 15 Temmuz 2017 17:25
  • Süre sonu: 20 Günler, 12 Saatler

Açıklama

Her erkeğin rüyalarını süslemekteyim ve ismim VİKTORİYA. 21 yaşında 46 kiloda 1.67 boyunda Ukrayna asıllı ve seks konusunda oldukça tecrübeli olduğumu biliyorum. İzmir’in en gösterişli semtlerinden birisinde ikamet ediyorum. Benimle tanışmak istiyorsanız ve profil resmimde gördüğünüzde içinizde arzularınız harekete geçmişse, hemen randevu alabilirsiniz. Hayal ettiğinizden daha güzel ve beklentinizin üzerinde olan cinsellikle ilgili ilişkileri ve birliktelikleri sizlere yaşatmaktayım. İzmir’de benimle tanışmak ve birlikte güzel vakit geçirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin.

Fiziki olarak sizleri de memnun edeceğime inanıyorum. İstediğiniz kriterlere sahip bir bayan olduğumu düşünüyorum. Oldukça doğal bir vücudum olduğu için görür görmez sizin de etkileneceğinizden eminim. Sizler de isteklerinize ve arzularınıza göre hareket etmemi benden isteyebilirsiniz. Bunu sizleri memnun etmek için ve yüzünüzü güldürmek adına gerçekleştiriyorum. Benden beklediğinizden fazlasını alabilir ve bu sayede unutamayacağınız anları yaşayabilirsiniz.

Keyfini sonuna kadar yaşamak isteyeceğiniz bu unutulmaz anlar için sizleri beklemekteyim. Görüşmelerimi EVLERİNİZDE ve OTELLERDE yapmaktayım. Yakışıklı partnerlerimle güzel bir gece geçirmek için hazırım.

TELEFON: 0 531 691 74 50

Liste Kimliği: 408596a24b8228c1

  

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

En Popüler İlanlar

Diğer Popüler